W dzisiejszym meczu nasi zawodnicy spotkali się z wyżej notowaną drużyną F&S Fighter's Dukla. Pierwsze 5 minut nie było porywającym widowiskiem, ponieważ obie drużyny skoncentrowały się na defensywie.

W szóstej minucie po rzucie rożnym rywale zdobywają pierwszego gola. Na odpowiedź naszej ekipy czekaliśmy minutę. Po ładnej zespołowej akcji wyrównującą bramkę strzałem z trzech metrów zdobył Węgrzyn. Niestety kolejne minuty należały do przeciwników, którzy po indywidualnych błędach naszych zawodników w pierwszej części zdobyli jeszcze 3 bramki. Niestety nasi w pierwszej części wiele nie zaprezentowali i oddali tylko trzy celne strzały na bramkę (Rachwalski, Grzesik, Rachwał). To że straciliśmy "tylko" 4 gole to zasługa dobrze broniącego Wolskiego.

Już w pierwszej minucie drugiej części po kolejnym indywidualnym błędzie straciliśmy piątą bramkę. 5 kolejnych minut to nieco lepsza gra naszej drużyny i w końcu strzały na bramkę Kozieła, Węgrzyna, Grzesika i Guni. Niestety żaden z nich nie wpadł do siatki. Między siódmą a jedenastą minutą nasi tracą 2 gole i zdobywają jednego (Rachwalski po mądrze wykonanym wolnym).

W 12 minucie po kontrataku trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył Gunia. W 13-tej i 14-tej minucie nasi przeciwnicy po szybkich kontrach zdobyli dwie kolejne bramki i podwyższyli wynik meczu na 9-3. Ostatnie półtorej minuty należały do naszej ekipy, która zdobyła 2 gole po strzałach Rachwała i Guni.

W meczu tym nasza drużyna straciła aż 9 bramek z czego 7 po indywidualnych błędach co niestety martwi. Cieszy natomiast że zdobywamy co raz to więcej bramek.