Bieg Tropem Wilczym 2019 za nami. Przedstawiamy oficjalne wyniki:
Bieg 1963 m KOBIETY
Nr startowy |
Imię |
Nazwisko |
Miejscowość |
Klub sportowy |
Czas |
Miejsce |
108 |
Małgorzata |
Krawczyk |
Żeglce |
10,30 |
1 |
|
83 |
Faustyna |
Głowacka |
Żeglce |
Błękitni Żeglce |
11,25 |
2 |
82 |
Jadwiga |
Szmist |
Szczepańcowa |
K.B Athletic Zręcin |
11,32 |
3 |
102 |
Aleksandra |
Babczyńska |
Zręcin |
SP Zręcin |
11,49 |
4 |
81 |
Weronika |
Szmist |
Szczepańcowa |
K.B Athletic Zręcin |
11,52 |
5 |
101 |
Aleksandra |
Penar |
Zręcin |
SP Zręcin |
12,06 |
6 |
116 |
Natalia |
Kozieł |
Żeglce |
13,03 |
7 |
|
113 |
Karolina |
Wojtowicz |
Żeglce |
13,04 |
8 |
|
121 |
Anna |
Findysz |
Krosno |
14,06 |
9 |
|
87 |
Iwona |
Bródka |
Jasło |
14,45 |
10 |
|
93 |
Wiktoria |
Doniek |
Zręcin |
SP Zręcin |
14,52 |
11 |
106 |
Patrycja |
Boczar |
Zręcin |
SP Zręcin |
15,17 |
12 |
104 |
Karolina |
Woźniak |
Zręcin |
SP Zręcin |
15,26 |
13 |
103 |
Aleksandra |
Pudło |
Zręcin |
SP Zręcin |
15,27 |
14 |
132 |
Lidia |
Inglot |
Pustyny |
15,50 |
15 |
|
100 |
Aleksandra |
Dynowska |
Zręcin |
SP Zręcin |
15,51 |
16 |
125 |
Maja |
Węgrzyn |
Żeglce |
15,52 |
17 |
|
89 |
Weronika |
Guzik |
Zręcin |
SP Zręcin |
16,37 |
18 |
95 |
Kinga |
Guzik |
Zręcin |
SP Zręcin |
16,38 |
19 |
96 |
Karolina |
Beck |
Zręcin |
SP Zręcin |
16,39 |
20 |
92 |
Klaudia |
Hadała |
Chorkówka |
SP Zręcin |
16,40 |
21 |
98 |
Oliwia |
Sereda |
Zręcin |
SP Zręcin |
16,41 |
22 |
Bieg 1963 m MĘŻCZYŹNI
Nr startowy |
Imię |
Nazwisko |
Miejscowość |
Klub sportowy |
Czas |
Miejsce |
130 |
Tomasz |
Wojtowicz |
Widacz |
Athletic Zręcin |
7,39 |
1 |
167 |
Kamil |
Mróz |
Jedlicze |
MUKS Podkarpacie Jedlicze |
7,40 |
2 |
36 |
Dariusz |
Błażejowski |
Świerzowa Polska |
Nowy Styl Group Running Team |
8,17 |
3 |
126 |
Hubert |
Huta |
Widacz |
8,28 |
4 |
|
133 |
Marcin |
Biedka |
Krosno |
KKB MOSiR KROSNO |
8,29 |
5 |
91 |
Mateusz |
Grzesik |
Żeglce |
LKS Błękitni Żeglce |
8,53 |
6 |
122 |
Mateusz |
Kurowski |
Zręcin |
KB Athletic Zręcin / OSP Zręcin |
9,24 |
7 |
85 |
Michał |
Wolski |
Żeglce |
Błękitni Żeglce |
9,37 |
8 |
117 |
Leszek |
Leśniak |
Dukla |
9,43 |
9 |
|
118 |
Łukasz |
Kubal |
Krosno |
9,48 |
10 |
|
165 |
Kacper |
Dyląg |
Żeglce |
Błękitni Żeglce |
10,16 |
11 |
107 |
Krzysztof |
Krawczyk |
Żeglce |
10,37 |
12 |
|
110 |
Jakub |
Skalski |
Żeglce |
Nafta Jedlicze |
10,40 |
13 |
127 |
Kacper |
Kijek |
Żeglce |
10,47 |
14 |
|
135 |
Maciej |
Wojtowicz |
Widacz |
11,08 |
15 |
|
124 |
Kacper |
Mastaj |
Krosno |
11,15 |
16 |
|
123 |
Mateusz |
Mastaj |
Krosno |
11,16 |
17 |
|
88 |
Mirosław |
Guzik |
Zręcin |
SP Zręcin |
12,07 |
18 |
3 |
Krystian |
Jaracz |
Siedliska Żmigrodzkie |
KB " Athletic " Zręcin |
12,23 |
19 |
2 |
Franciszek |
Wasyl |
Kraków |
Tytus Team |
12,24 |
20 |
112 |
Krystian |
Glazar |
Żeglce |
13,44 |
21 |
|
114 |
Miłosz |
Węgrzynowski |
Żeglce |
KKK MOSiR Krosno |
13,45 |
22 |
Bieg 6 km KOBIETY
Nr startowy |
Imię |
Nazwisko |
Miejscowość |
Klub sportowy |
Czas |
Miejsce |
12 |
Beata |
Kandefer |
Korczyna |
KB ,,Athletic"Zręcin |
31,37 |
1 |
58 |
Ilona |
Bieszczad |
34,30 |
2 |
||
49 |
Elżbieta |
Pawłowska |
Jedlicze |
Nowy Styl Group Running Team |
34,41 |
3 |
32 |
Aneta |
Płaza |
Krosno |
36,02 |
4 |
|
14 |
Edyta |
Syrek-Sokołowska |
Przysieki |
37,34 |
5 |
|
80 |
Marzenna |
Majchrowicz |
Krościenko Wyżne |
38,18 |
6 |
|
16 |
Magdalena |
Uram |
Odrzykoń |
38,58 |
7 |
|
96 |
Karolina |
Beck |
Zręcin |
SP Zręcin |
40,46 |
8 |
74 |
Joanna |
Pająk-Cieśla |
Krosno |
40,58 |
9 |
|
169 |
Paulina |
Biedroń |
Krosno |
41,03 |
10 |
|
5 |
Monika |
Wiklowska |
Zręcin |
KB,,Athletic"Zręcin |
44,05 |
11 |
71 |
Jolanta |
Roś |
Jasło |
JASŁO |
44,06 |
12 |
8 |
Agnieszka |
Świątek |
Świerzowa Polska |
KKB MOSIR KROSNO |
45,51 |
13 |
20 |
Justyna |
Martowicz |
Sanok |
46,42 |
14 |
Bieg 6 km MĘŻCZYŹNI
Nr startowy |
Imię |
Nazwisko |
Miejscowość |
Klub sportowy |
Czas |
Miejsce |
142 |
Kamil |
Mezgelewski |
Krościenko Wyżne |
24,25 |
1 |
|
66 |
Robert |
Kubit |
Głowienka |
KM PSP Krosno |
24,38 |
2 |
70 |
Kamil |
Mróz |
Dobieszyn |
25,01 |
3 |
|
9 |
Szymon |
Szmist |
Szczepańcowa |
K.B Atletic Zręcin |
25,46 |
4 |
38 |
Grzegorz |
Kmiecik |
Folusz |
Folusz Team |
26,08 |
5 |
10 |
Paweł |
Gazda |
Zręcin |
26,13 |
6 |
|
161 |
Przemysław |
Mikołajewiz |
Sądkowa |
26,26 |
7 |
|
171 |
Piotr |
Smolak |
Poraj |
MOSiR Dukla |
26,30 |
8 |
37 |
Paweł |
Mindak |
Krosno |
26,51 |
9 |
|
23 |
Tomasz |
Rachwalski |
Żeglce |
27,18 |
10 |
|
30 |
Łukasz |
Jasiński |
Jasło |
Spróchniali Herkulesi |
27,35 |
11 |
162 |
Mateusz Bieszczad |
27,49 |
12 |
|||
40 |
Sylwester |
Kozioł |
Potok |
27,50 |
13 |
|
29 |
Grzegorz |
Gierula |
Łężany |
Zdany Tylko Na Siebie |
28,01 |
14 |
55 |
Kacper |
Kozioł |
Krosno |
28,11 |
15 |
|
173 |
Dominik |
Kania |
Dobieszyn |
LKS Błękitni Żeglce |
28,12 |
16 |
43 |
Maciej |
Janocha |
Świerzowa Polska |
MJE TEAM |
28,23 |
17 |
11 |
Jakub |
Hejnar |
Szczepańcowa |
28,42 |
18 |
|
158 |
Jerzy |
Skalski |
Żeglce |
LKS Błękitni Żeglce |
29,00 |
19 |
34 |
Konrad |
Ochała |
Żeglce |
Błękitni żeglce |
29,33 |
20 |
60 |
Mirosław |
Mika |
Krosno |
29,37 |
21 |
|
17 |
Szymon |
Kaliszuk |
Krościenko Wyżne |
29,47 |
22 |
|
6 |
Artur |
Panaś |
Szczepańcowa |
Zamczysko Team |
29,52 |
23 |
77 |
Kamil |
Cieślik |
Jasło |
29,53 |
24 |
|
67 |
Piotr |
Półchłopek |
Krosno |
- |
30,02 |
25 |
21 |
Sławomir |
Warchoł |
Jasło |
30,35 |
26 |
|
166 |
Mirosław |
Mróz |
Jedlicze |
MUKS Podkarpacie Jedlicze |
30,42 |
27 |
4 |
Roman |
Bielski |
Potok |
30,54 |
28 |
|
75 |
Grzegorz |
Szybisty |
Wrocanka |
Kkb mosir Krosno |
31,04 |
29 |
44 |
Jan |
Bugiel |
Tarnowiec |
31,14 |
30 |
|
50 |
Tomasz |
Ziobro |
Krosno |
Krosno Miasto Szkła |
31,16 |
31 |
65 |
Paweł |
Fejkiel |
Zalesie |
31,30 |
32 |
|
13 |
Szymon |
Zajdel |
Krosno |
31,45 |
33 |
|
69 |
Grzegorz |
Sarama |
Sanok |
31,51 |
34 |
|
35 |
Bogdan |
Wilk |
Świerzowa Polska |
brak |
31,59 |
35 |
25 |
Daniel |
Skalski |
Zeglce |
LKS Blekitni Zeglce |
31,59 |
35 |
26 |
Marek |
Rak |
Osiek Jasielski |
32,00 |
36 |
|
48 |
Wojciech |
Tkaczyk |
Jedlicze |
32,15 |
37 |
|
64 |
Tomasz |
Trybus |
Dobieszyn |
32,16 |
38 |
|
7 |
Marcin |
Kisielewicz |
Leśniówka |
Athletic Zręcin |
32,33 |
39 |
41 |
Damian |
Szpiech |
Ustrobna |
33,10 |
40 |
|
86 |
Piotr |
Wnęk |
Krosno |
33,15 |
41 |
|
47 |
Sławomir |
Sroka |
Głowienka |
33,27 |
42 |
|
170 |
Hubert |
Płoucha |
Głowienka |
OSP Głowienka |
33,40 |
43 |
163 |
Bogdan |
Czekaj |
krosno |
Morsy Krosno |
33,52 |
44 |
46 |
Józef |
Mikołajczyk |
Folusz |
Folusz Team |
33,52 |
44 |
63 |
Andrzej |
Reczkowski |
Nienaszów |
Atletic Żręcin |
33,59 |
45 |
39 |
Jarosław |
Cieśla |
Krosno |
34,10 |
46 |
|
27 |
Wojciech |
Kandefer |
Korczyna |
34,10 |
46 |
|
19 |
Jacek |
Stachoń |
Jedlicze |
34,15 |
47 |
|
73 |
Dariusz |
Wiatr |
Krosno |
34,20 |
48 |
|
42 |
Jan |
Musiał |
Jasło |
35,30 |
49 |
|
51 |
Paweł |
Janocha |
Dobieszyn |
LKS Dobieszyn |
35,44 |
50 |
33 |
Michał |
Arciszewski |
Świerzowa Polska |
Spróchniali Herkulesi |
36,49 |
51 |
28 |
Ignacy |
Wajdowicz |
Dębowiec |
Spróchniali Herkulesi |
37,26 |
52 |
22 |
Andrzej |
Walczyk |
Nowy Żmigród |
KP PSP Jasło |
37,54 |
53 |
68 |
Grzegorz |
Gądela |
Krosno |
Nieważne który, nieważne jak, byle dobiec |
38,32 |
54 |
45 |
Andrzej |
Cyran |
Nowy Zmigrod |
39,56 |
55 |
|
1 |
Marcin |
Gancarski |
Lubla |
Nowy Styl Group Running Team |
40,28 |
56 |
15 |
Maciej |
Zając |
Łysa Góra |
40,55 |
57 |
|
79 |
Andrzej |
Majchrowicz |
Krościenko Wyżne |
41,53 |
58 |
Marsz nordic walking 6 km KOBIETY
Nr startowy |
Imię |
Nazwisko |
Miejscowość |
Klub sportowy |
Czas |
Miejsce |
149 |
Agnieszka |
Pasieka |
Ustrobna |
Nordzik team |
45,19 |
1 |
108 |
Małgorzata |
Krawczyk |
Żeglce |
46,29 |
2 |
|
144 |
Małgorzata |
Kaliszuk |
Krościenko Wyżne |
53,32 |
3 |
|
146 |
Beata |
Pelczar |
Krościenko Wyżne |
56,18 |
4 |
|
157 |
Monika |
Pernal |
Lubatowa |
9-10 Hufiec Pracy Krosno |
58,14 |
5 |
159 |
Jolanta |
Ochęduszko |
Iskrzynia |
9-10 Hufiec Pracy Krosno |
59,06 |
6 |
172 |
Ludmiła |
Mróz |
Krosno |
1.03,34 |
7 |
|
148 |
Marta |
Wiśniowska |
Jasło |
1.03,34 |
7 |
|
156 |
Dominika |
Boroń |
Orzechówka |
9-10 Hufiec Pracy Krosno |
1.03,34 |
7 |
145 |
Jolanta |
Rybka |
Jasło |
1.03,34 |
7 |
Marsz nordic walking 6 km MĘŻCZYŹNI
Nr startowy |
Imię |
Nazwisko |
Miejscowość |
Klub sportowy |
Czas |
Miejsce |
130 |
Tomasz |
Wojtowicz |
Widacz |
Bieszczadzki Klub Nordic Walking |
42,08 |
1 |
139 |
Witold |
Zych |
Rogi |
44,02 |
2 |
|
153 |
Wojciech |
Bilik |
Krosno |
Samotni Wędrowcy |
44,59 |
3 |
143 |
Krzysztof |
Gierlasiński |
Krosno |
NWG PRZYSZŁOŚĆ |
45,12 |
4 |
168 |
Krzysztof |
Pelczar |
Krościenko Wyżne |
48,10 |
5 |
|
136 |
Robert |
Lis |
Korczyna |
50,45 |
6 |
|
151 |
Andrzej |
Nitka |
Jasło |
nw team jasło |
51,10 |
7 |
107 |
Krzysztof |
Krawczyk |
Żeglce |
51,11 |
8 |
|
111 |
Jarosław |
Firlej |
Machnówka |
51,12 |
9 |
|
160 |
Marcin |
Laskoś |
53,21 |
10 |
||
154 |
Jakub |
Krawczyk |
Krosno |
54,56 |
11 |
|
137 |
Oskar |
Zimoch |
Korczyna |
55,12 |
12 |
|
152 |
Tadeusz |
Wójcik |
Jasło |
nw team jasło |
56,20 |
13 |
140 |
Borys |
Zych |
Krosno |
Budo Krosno |
57,05 |
14 |
NAGRODY SPECJALNE
Najmłodszy zawodnik: |
124 Kacper Mastaj (lat 9) zawodnik w biegu na 1963 m |
|||
Najstarszy zawodnik: |
152 Tadeusz Wójcik (69 lat) zawodnik marszu Nordic Walking |
NAGRODY SPECJALNE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŻEGLCACH
Najlepsza zawodniczka: |
83 Faustyna Głowacka |
|
Najlepszy zawodnik: |
110 Jakub Skalski |
Więcej informacji niebawem...