Drukuj

W ramach 15 kolejki DLH nasza drużyna zmierzyła się z Iwełką Iwla. Ten punkt sezony trzeba szybko wymazać z pamięci. Nasi przegrali 8-1.

O postawie naszego teamu niewiele dobrego można napisać. W pierwszej połowie nasi zawodnicy oddali raptem dwa celne strzały (Kozieł i Gunia) na bramkę rywali i zaprezentowali się fatalnie. Przeciwnicy natomiast od samego początku grali dobrze i co chwile zagrażali naszej bramce. Do przerwy Iwełka głównie dzięki dobrej postawie Wolskiego zdołała nam wbić "tylko" 3 gole.

W drugiej połowie niestety było jeszcze gorzej. Zawodnicy Iwełki rozklepywali naszą obronę jak chcieli i zdobyli 5 kolejnych bramek. Zdobyli by ich więcej ale w naszej bramce dobrze spisywał się Wolski, który wprawdzie nie ustrzegł się błędów ale wybronił kilka groźnych strzałów. Nasi zdołali wbić rywalom tylko jednego gola, którego zdobył Węgrzyn.

Był to jeden z najgorszych meczów jaki nasza drużyna rozegrała w DLH. Miejmy jednak nadzieję że w kolejnym spotkaniu będzie lepiej bo wydaje się iż gorzej już być chyba nie może.

Skład: Wolski - Gunia, Kozieł, Rachwalski, Mędrek, Węgrzyn, Grzesik