Znamy już drużyny z jakimi HDK ŻEGLCE będzie rywalizować w pierwszej edycji Dukielskiej Ligi Halowej.
1. Huragan Jasionka
2. Jasionka Juniorzy
3. B&S Fighter`s Dukla
4. Dolina Śmierci Iwla
5. Orły Piesika Dukla
6. Przełęcz II Dukla
7. HDK Żeglce
8. Victoria Tylawa
9. Iwełka Jarząb-Ski Iwla
10. Beskid Równe
11. Orły z Milczy
I kolejka – 05.11.2011 (sobota)
1. Godzina 16.00 Jasionka Juniorzy - Orły z Milczy
2. Godzina 16.40 B&S Fighter`s - Beskid Równe
3. Godzina 17.20 Dolina Śmierci Iwla - Iwełka Jarząb-Ski Iwla
4. Godzina 18.00 Orły Piesika - Victoria Tylawa
5. Godzina 18.40 Przełęcz II Dukla - HDK Żeglce
Pauza - Huragan Jasionka
II kolejka 08.11.2011 (wtorek)
1. Godzina 18.00 Victoria Tylawa - Przełęcz II Dukla
2. Godzina 18.40 Iwełka Jarząb-Ski Iwla - Orły Piesika
3. Godzina 19.20 Beskid Równe - Dolina Śmierci Iwla
4. Godzina 20.00 Orły z Milczy - B&S Fighter`s
5. Godzina 20.40 Huragan Jasionka - Jasionka Juniorzy
Pauza HDK Żeglce
III kolejka 13.11.2011 (niedziela)
1. Godzina 15.30 B&S Fighter`s - Huragan Jasionka
2. Godzina 16.10 Dolina Śmierci Iwla - Orły z Milczy
3. Godzina 16.50 Orły Piesika - Beskid Równe
4. Godzina 17.30 Przełęcz II Dukla - Iwełka Jarząb-Ski Iwla
5. Godzina 18.10 HDK Żeglce - Victoria Tylawa
Pauza – Jasionka Juniorzy
IV kolejka 20.11.2011 (niedziela)
1. Godzina 15.30 Iwełka Jarząb-Ski Iwla - HDK Żeglce
2. Godzina 16.10 Beskid Równe - Przełęcz II Dukla
3. Godzina 16.50 Orły z Milczy - Orły Piesika
4. Godzina 17.30 Huragan Jasionka - Dolina Śmierci Iwla
5. Godzina 18.10 Jasionka Juniorzy - B&S Fighter`s
Pauza - Victoria Tylawa
V kolejka 27.11.2011 (niedziela)
1. Godzina 16.00 Dolina Śmierci Iwla - Jasionka Juniorzy
2. Godzina 16.40 Orły Piesika - Huragan Jasionka
3. Godzina 17.20 Przełęcz II Dukla - Orły z Milczy
4. Godzina 18.00 HDK Żeglce - Beskid Równe
5. Godzina 18.40 Victoria Tylawa - Iwełka Jarząb-Ski Iwla
Pauza – B&S Fighter`s
VI kolejka 29.11.2011 (wtorek)
1. Godzina 18.00 Beskid Równe - Victoria Tylawa
2. Godzina 18.40 Orły z Milczy - HDK Żeglce
3. Godzina 19.20 Huragan Jasionka - Przełęcz II Dukla
4. Godzina 20.00 Jasionka Juniorzy - Orły Piesika
5. Godzina 20.40 B&S Fighter`s - Dolina Śmierci Iwla
Pazua – Iwełka Jarząb-Ski
VII kolejka 04.12.2011 (niedziela)
1. Godzina 15.30 Orły Piesika - B&S Fighter`s
2. Godzina 16.10 Przełęcz II Dukla - Jasionka Juniorzy
3. Godzina 16.50 HDK Żeglce - Huragan Jasionka
4. Godzina 17.30 Victoria Tylawa - Orły z Milczy
5. Godzina 18.10 Iwełka Jarząb-Ski Iwla - Beskid Równe
Pauza - Dolina Śmierci Iwla
VIII kolejka 06.12.2011 (wtorek)
1. Godzina 18.00 Orły z Milczy - Iwełka Jarząb-Ski Iwla
2. Godzina 18.40 Huragan Jasionka - Victoria Tylawa
3. Godzina 19.20 Jasionka Juniorzy - HDK Żeglce
4. Godzina 20.00 B&S Fighter`s - Przełęcz II Dukla
5. Godzina 20.40 Dolina Śmierci Iwla - Orły Piesika
Pauza – Beskid Równe
IX kolejka 11.12.2011 (niedziela)
1. Godzina 15.30 Przełęcz II Dukla - Dolina Śmierci Iwla
2. Godzina 16.10 HDK Żeglce - B&S Fighter`s
3. Godzina 16.50 Victoria Tylawa - Jasionka Juniorzy
4. Godzina 17.30 Iwełka Jarząb-Ski Iwla - Huragan Jasionka
5. Godzina 18.10 Beskid Równe - Orły z Milczy
Pauza - Orły Piesika
X kolejka 13.12.2011 (wtorek)
1. Godzina 18.00 HDK Żeglce - Orły Piesika
2. Godzina 18.40 Victoria Tylawa - Dolina Śmierci Iwla
3. Godzina 19.20 Iwełka Jarząb-Ski Iwla - B&S Fighter`s
4. Godzina 20.00 Beskid Równe - Jasionka Juniorzy
5. Godzina 20.40 Orły z Milczy - Huragan Jasionka
Pauza - Przełęcz II Dukla
XI kolejka 18.12.2011 (niedziela)
1. Godzina 15.30 Huragan Jasionka - Beskid Równe
2. Godzina 16.10 Jasionka Juniorzy - Iwełka Jarząb-Ski Iwla
3. Godzina 16.50 B&S Fighter`s - Victoria Tylawa
4. Godzina 17.30 Dolina Śmierci Iwla - HDK Żeglce
5. Godzina 18.10 Orły Piesika - Przełęcz II Dukla
Pauza - Orły z Milczy
Mecze rozgrywane będą 2x15 min. systemem mecz i rewanż.