• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w kolejnej już akcji sprzątania naszego Sołectwa.

Alleluja, Jezus żyje,
On, co za nas życie dał,
Już Go grobu noc nie kryje,
Jak powiedział, zmartwychwstał.

Uprzejmie informujemy, że opłaty za I ratę podatku rolnego, leśnego oraz od nieruchomości pobierane będą w Domu Ludowym w Żeglcach w dniach:

12 marca (piątek) w godzinach 8:00-11:00 oraz 15:00-17:30

15 marca (poniedziałek) w godzinach 9:00-11:00 oraz 15:00-18:00

Poniższy artykuł to żart primaaprilisowy, ale tylko w części. Faktem jest że Gmina Chorkówka ma w planach budowę wieży. Jeżeli Władzom Gminy spodobał się pomysł nakręcenia filmu, nasi aktorzy bardzo chętnie mogą w nim zagrać. Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, w tym nawet niektórzy chcą grać drzewa!

 

W ubiegłym roku Rada Gminy Chorkówka podjęła decyzję o zakupie działki znajdującej się w niedalekim sąsiedztwie masztu telekomunikacyjnego na Przylaskach.

Bukiet skomponowany z kwiatów sezonowych i róż - Kwiaty Dużo Radości

Za zdrowie Pań za zdrowie, szampana pijmy aż do dna Panowie,
Za zdrowie Pań za zdrowie, Jedyny toast który niechaj wiecznie trwa..

Dzisiejsza niedziela nazywana Niedzielą Palmową, w tradycji chrześcijańskiej rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia.

Ważna informacja dotycząca odbioru gabarytów. Szczegóły w linku poniżej:

Informujemy mieszkańców, że w najbliższą środę tj. 17 marca 2021r,

Worki z odpadami komunalnymi muszą być oznakowane kodami kreskowymi (z podziałem na rodzaj odpadów), umieszczonymi w widocznym miejscu na worku. Odpady w workach bez oznaczenia kodem kreskowym nie będą odbierane. Naklejki z poprzednich lat są nieaktualne! Dozwolone jest oddawanie odpadów w workach z poprzednich dystrybucji z logo firmy "fbserwis, FBSerwis Karpatia Sp. z o.o Gmina Chorkówka".
W przypadku wykorzystania kodów kreskowych na dany rodzaj odpadów, istnieje możliwość wydrukowania dodatkowej puli kodów. Taką informację należy zgłosić telefonicznie (tel 134386952), lub zgłosić się osobiście do Urzędu Gminy Chorkówka (pokój 23).
Oznaczone worki z odpadami należy wystawiać przed posesję najpóźniej do godz.7:00 w dniu odbioru. wg harmonogramu odbioru odpadów.

Podkategorie