• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Aktualizacja: w dniu dzisiejszym Prezes naszej OSP wraz z Wójtem Gminy Chorkówka Grzegorzem Węgrzynowskim odebrali promessę na zakup samochodu dla rodzimej jednostki. Ogromnie się cieszymy że zostaliśmy tak docenieni. Nasza OSP zasługuje na ten pojazd jak nikt inny.

Bardzo miła i ważna informacja. Oby więcej takich dla naszej społeczności.

Jako że wszyscy mamy już dość stagnacji i jesteśmy stęsknieni wspólnych wypraw, postanowiliśmy zorganizować w naszej miejscowości Nocny Rajd trasami biegów Żołnierzy Wyklętych Żeglce-Zręcin.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w kolejnej już akcji sprzątania naszego Sołectwa.

Alleluja, Jezus żyje,
On, co za nas życie dał,
Już Go grobu noc nie kryje,
Jak powiedział, zmartwychwstał.

Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym Żeglce 2021 odbędzie się w nowym terminie!!!

Poniższy artykuł to żart primaaprilisowy, ale tylko w części. Faktem jest że Gmina Chorkówka ma w planach budowę wieży. Jeżeli Władzom Gminy spodobał się pomysł nakręcenia filmu, nasi aktorzy bardzo chętnie mogą w nim zagrać. Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, w tym nawet niektórzy chcą grać drzewa!

 

W ubiegłym roku Rada Gminy Chorkówka podjęła decyzję o zakupie działki znajdującej się w niedalekim sąsiedztwie masztu telekomunikacyjnego na Przylaskach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich śmiałków do uczestnictwa w I Nocnym Rajdzie Trasami Biegów Żołnierzy Wyklętych Żeglce-Zręcin.

Dzisiejsza niedziela nazywana Niedzielą Palmową, w tradycji chrześcijańskiej rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia.

Podkategorie