• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

 4:1

Niestety w dniu dzisiejszym przegrywamy na wyjeździe z Orłem Milcza. Przegrana mogłaby być nie lada zaskoczeniem, gdyby nie fakt, że cały mecz musieliśmy grać w dziesiątkę...

W pierwszej połowie szybko straciliśmy 3 głupie bramki, które ustawiły mecz. Następnie jednak do końca połowy graliśmy już lepiej a przede wszystkim w obronie. W ataku nie było za wielu sytuacji. Kamil Węgrzyn w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę a Modest Gunia będąc w 16-tce uderzył nieczysto w piłkę.

Po zmianie stron znów tracimy szybką bramkę i wynik to już 4-0. Następnie ponownie obraz naszej gry uległ polepszeniu i mieliśmy kilka znakomitych sytuacji bramkowych. Pierwszą miał Kamil Węgrzyn - otrzymał piłkę w polu karnym, jednak zamiast ją przyjąć, uderzył z pierwszej piłki i przestrzelił. Następną sytuację miał Modest Gunia - Tomek Gunia wspaniale dośrodkował z boku boiska, jednak jego brat kopnął piłkę wprost w bramkarza. Trzecią z kolei sytuację miał Tomasz Gunia - znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, próbował go lobować i nie trafił w światło bramki. W końcu swoją sytuację wykorzystał Tomasz Szymbara - po otrzymaniu piłki z środka pola ruszył jak burza do przodu i precyzyjnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce. Niestety to było wszystko na co było nas dziś stać a winną za to była jak zwykle nasza skuteczność.

W tym miejscu chciałbym "podziękować" wszystkim tym, którzy sprawy mogące poczekać przedkładają przed dobro drużyny a było ich dzisiaj wielu... Niestety takich mamy zawodników i musimy grać dalej.

Prawdziwe podziękowania należą się zawodnikom, którzy dziś zagrali - najwytrwalsi, najbardziej zaangażowani w klub - brawa za podjęcie walki chłopaki!

Źródło: blekitnizeglce.futbolowo.pl

Skład: Michał Wolski - Stanisław Kozieł, Paweł Rachwał, Gerwin Gunia, Adrian Wolski - Kamil Węgrzyn, Tomasz Gunia, Tomasz Szymbara, Jerzy Skalski - Modest Gunia

Oceny zawodników Błękitnych w skali 0-6 po meczu z Orłem Milcza:
M. Wolski: 4
Kozieł: 4
T.Gunia: 3,5
M. Gunia: 2
G. Gunia: 2
Szymbara: 2,5
A. Wolski: 2
J. Skalski: 2,5
Węgrzyn: 3,5
Rachwał: 3