• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

 


4:2

W dzisiejszą pogodną niedzielę zmierzyliśmy się na własnym stadionie z Chlebianką Chlebna. Jak, dotąd z tą drużyną nie udało nam się nigdy wygrać.

Zawodnicy tłumnie pojawili się na stadionie i zapowiadało się na dobry mecz. Od początku przeważaliśmy stwarzając sobie multum sytuacji podbramkowych, jednak z początku nie potrafiliśmy żadnej wykorzystać. Po kilkunastu minutach, po krótkim rozegraniu rzutu rożnego przez Grzesika, Węgrzyn wrzucił piłkę w pole karne a tam Gerwin Gunia zewnętrzną częścią stopy strzelił bramkę. Niestety w kilka chwil później napastnik Chlebianki wyprzedził Bularskiego i wykorzystał sytuację sam na sam. Do końca połowy staraliśmy się ponownie wyjść na prowadzenie, jednak nasza skuteczność znów była fatalna i pierwsza część gry zakończyła się remisem 1:1.

Po zmianie stron dalej atakowaliśmy. Z początku znów nie mogliśmy trafić, jednak w pewnym momencie na 30 metrze piłkę przejął Tomasz Gunia i ruszył w stronę bramki. Strzelił perfekcyjnie w prawy dolny róg bramki i prowadzimy 2:1. Jednak taki wynik nas nie satysfakcjonował i nadal nacieraliśmy na bramkę rywali. W pewnej chwili wywalczyliśmy rzut rożny. Kamil Węgrzyn wrzucił piłkę na krótki słupek a Tomasz Szymbara skierował piłkę do siatki. Ten gol dodał nam skrzydeł i tym bardziej atakowaliśmy. Mieliśmy wiele świetnych okazji, jednak piłka omijała bramkę. Ostatecznie czwartą zdobył Daniel Łopatkiewicz umiejętnie lobując golkipera z Chlebnej. Na kilka minut przed końcem meczu goście strzelili drugą bramkę, jej strzelcem był Daniel Wojtowicz, który przez pół sezonu występował w barwach Błękitnych.

W końcu udało nam się pokonać Chlebiankę a także przerwać serię porażek.

Dziękujemy za wsparcie naszemu Klubowi Kibica, który swoimi przyśpiewkami dodawał sił zawodnikom.

Źródło: blekitnizeglce.futbolowo.pl

Skład: Michał Wolski - Paweł Rachwał, Daniel Skalski (55" Adrian Wolski), Wojciech Bularski (60" Stanisław Kozieł), Kamil Węgrzyn - Tomasz Gunia, Mateusz Grzesik (70" Daniel Łopatkiewicz), Tomasz Rachwalski (75" Piotr Mędrek), Tomasz Szymbara - Jerzy Skalski, Gerwin Gunia (65" Modest Gunia)

Oceny zawodników Błękitnych w skali 0-6 po meczu z Chlebianką Chlebna:
M. Wolski: 4
Kozieł: 4
T. Gunia: 3,5
M. Gunia: 2
G. Gunia: 2
Szymbara: 2,5
A. Wolski: 2
J. Skalski: 2,5
Węgrzyn: 3,5
Rachwał: 3