• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

 0:1

W dzisiejszą bardzo gorącą środę pojechaliśmy do Krosna na mecz z Orlewem Suchodół. Ponieważ był to dzień roboczy nie mieliśmy optymalnego składu, jednak nie traciliśmy nadziei i bardzo zależało nam na tym, aby przerwać złą passę 3 przegranych z rzędu.

 


1:4

Chociaż w niedzielnym meczu graliśmy ładną piłkę, lepszą niż goście, nie potrafiliśmy sfinalizować akcji. Mieliśmy ogrom "setek" a najlepsze mieli Piotr Mędrek oraz Tomasz Gunia z rzutu karnego, niestety z zerowym skutkiem.

Nasza drużyna po raz kolejny bierze udział w plebiscycie na najsympatyczniejszą drużynę Podkarpacia, który prowadzony jest przez gazetę codzienną Nowiny.

Aby oddać głos na Błękitnych Żeglce należy wysłać SMS na nr 72466 o treści nsymp.4

 


3-0

Niestety ponosimy kolejną dotkliwą porażkę. Przegrywamy 3:0 po słabej grze, spowodowanej w dużym stopniu przez braki kadrowe (zastanawia postawa niektórych młodych zawodników).

Pierwszą bramkę strzelamy sami sobie, autorem feralnej bramki jest Adrian Wolski. Następnie gospodarze mają dwie stuprocentowe sytuację, jednak marnują je i na przerwę schodzimy z tylko jednobramkową stratą.

 


1:3

W niedzielnym spotkaniu niestety nie udało się powstrzymać pewnie kroczącej po awans drużyny z Wojaszówki.

W pierwszej połowie goście mieli znaczną przewagę ale nie stworzyli wielu akcji podbramkowych. Te, które mieli, wystarczyły jednak by strzelić 2 bramki. My również mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, jednak minimalnie pomylił się Grzesik. Na przerwę więc schodziliśmy z bagażem dwóch bramek.