• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

 


1-2

W tegoroczną Wielką Sobotę czekał nas wyjazd do Makowisk. Gospodarze bardzo pewnie poczynali sobie w tym sezonie na własnym terenie wygrywając 5 z 6 meczy tam rozegranych. Należało więc bardzo się postarać. Zawodnicy dopisali zjawiając się w liczbie 16. Tuż przed meczem niebo się rozpogodziło i zaświeciło słońce.

 


3:1

Dzisiejszy niedzielny poranek był dla wszystkich nie lada zaskoczeniem. Leżący za oknem śnieg był najlepszym żartem na Prima Aprilis od wielu lat. Stadion wymagał mnóstwa przygotowań takich jak odśnieżanie linii, jednak, jak się później okazało, warto było!

 


0:2

W niedzielę 25 marca Błękitni podejmowali zaprzyjaźnioną drużynę z Bóbrki - Nafciarza. Goście przyjechali w dwunastu, jedynym rezerwowym był Dominik Baszak, nowy bramkarz. Nie dane mu było jednak sprawdzić się w swojej domyślnej roli, gdyż musiał w dwudziestej piątej minucie zastąpić kontuzjowanego kolegę w polu. Chwilę później strzelił Błękitnym gola. Dość nieoczekiwany debiut jak na bramkarza. W doliczonym czasie drugiej połowy wynik podwyższył Michał Jurczak i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2, co część kibiców obydwu drużyn uznało za dużą niespodziankę. Dużo zamieszania na boisku powodował silny wiatr, który zmieniając trajektorię lotu piłki skutecznie utrudniał grę wszystkim zawodnikom.

 


vs

W pierwszy dzień kwietnia Błękitni po raz drugi z rzędu zagrają na swoim boisku. Tym razem rywalem będzie Nurt Potok.

 


vs

Już w najbliższą niedzielę 25.03.2012 o godz. 1300 na stadionie w Żeglcach zostanie rozegrany pojedynek derbowy pomiędzy LKS Błękitni Żeglce a zaprzyjaźnionym LKS Nafciarz Bóbrka. Będą to już derby nr 21 (nie wliczając walkowera w sezonie 95/96, kiedy to nasza drużyna już nie istniała).