• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Poniższy artykuł to oczywiście żart primaaprilisowy :-)

W związku z zawieszeniem rozgrywek piłkarskich oraz pozostałych sportów zespołowych w celu urozmaicenia życia społecznego, przedstawiciele Klubu LKS Błękitni Żeglce oraz władze wioski podjęły decyzję o powołaniu w naszej miejscowości sekcji curlingu.

Poniższy artykuł to oczywiście żart primaaprilisowy :-)

Podczas wykonywania pomiarów związanych z projektem przebudowy drogi powiatowej biegnącej przez Żeglce pracownicy firmy geodezyjnej natknęli się na pewne przedmioty, które wzbudziły ich podejrzenia. Zgłosili sprawę do powiatowego konserwatora zabytków, który skierował sprawę do Przemyśla.

Uprzejmie informujemy, że opłaty za I ratę podatku rolnego, leśnego oraz od nieruchomości pobierane będą w Domu Ludowym w Żeglcach w dniach:

12 marca (czwartek) w godzinach 16:30-19:00

13 marca (piątek) w godzinach 8:00-11:00 oraz 16:00-19:00

14 marca (sobota) w godzinach 9:00-11:00

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce apelujemy do mieszkańców naszej parafii, żeby rozważyli brak udziału w niedzielnych Mszach Świętych. Szczególnie prosimy o nieopuszczanie domów przez osoby starsze, o obniżonej odporności, osłabionych oraz takich, które mają z takimi osobami styczność aby nie narażać ich na zarażenie. Również pozostałych mieszkańców prosimy o ty, by rozważyli pozostanie w domu, gdyż w każdej Mszy Świętej może brać udział maksymalnie 50 osób.

Komunikat Kurii Metropolitalnej (Przemyśl, 14 marca 2020 r.)

Zarządzenie Metropolity Przemyskiego w związku z zagrożeniem epidemią (Przemyśl, 13 marca 2020 r., L. dz. 401/041/2020)

RADIO FARA: Transmisje 14-15 marca 2020 r.

Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, realizacji planów i marzeń wszystkim Wam drogie Panie w dniu Waszego Święta składa brzydka część rady sołeckiej

Mając na uwadze ocenę stanu bezpieczeństwa wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, odwołuję zebrania wiejskie zaplanowane w ciągu najbliższych dwóch tygodni (nowe terminy zostaną wyznaczone z uwzględnieniem sytuacji związanej z zagrożeniem). Apeluję także o odwołanie przedsięwzięć, wydarzeń i spotkań organizowanych na terenie naszej gminy przez inne instytucje i organizacje, by ograniczyć ryzyko zakażenia.

Bieg Tropem Wilczym 2020 za nami. Przedstawiamy oficjalne wyniki:

Przepraszamy, ale w związku z dużym zainteresowaniem brakło już wolnych miejsc i zakończyliśmy zapisy na Dzień Kobiet...

Podkategorie